Dvě ženy a jeden muž, to je vždy příliš nebezpečná kombinace. Sharon Stoneová a Isabelle Adjaniová v hlavních rolích amerického thrilleru.
Dále hrají: Ch. Palminteri, K. Batesová a A. Garfield. Režie Jeremiah S. Chechik

Ředitel chlapecké školy Guy Baran si chladně a bezohledně pohrává se svojí manželkou Miou, podřízenými profesory, žáky i milenkou Nicole Hornerovou, která je také členkou učitelského sboru. Svoji nervově labilní ženu ponižuje veřejně, milenku v soukromí. Právě proto se obě dohodnou, že Guy představuje v jejich životě jen zbytečnou „věc“. Pak již jenom společně vymyslí způsob, jak se nepohodlného muže zbavit. Jejich plán nemá takřka žádnou chybu až do okamžiku, kdy tělo zavražděného z místa činu nečekaně zmizí. Téměř současně se ve škole objeví dvě jiné ženy pátrající po Baranovi a Miu začnou pronásledovat hrůzyplné vidiny…

Příběh poskládaný z prvků thrilleru, hororu a milostného dramatu natočil americký režisér Jeremiah Chechik. Vznikl podle detektivního románu, který napsala spisovatelská dvojice Boileau – Narcejac a mnohým divákům jeho děj možná není cizí. Není to náhodné, již dřive posloužil jako předloha psychologicky laděného snímku Ďábelské ženy, pod nímž je podepsán známý fracouzský tvůrce Henri-Georges Clouzot. Rafinovaně krásnou blondýnku Nicole Hornerovou představuje Sharon Stoneová (Základní instinkt, Někdo se dívá, Fešák Joe). Křehkou Miu Baranovou ztvárnila Isabelle Adjaniová, kterou jsme mohli vidět v historickém televizním dramatu Tajemství měděného poháru nebo filmech Camille Claudelová, Královna Margot. Sadistického ředitele Barana hraje Chazz Palminteri (Jade, Smrtící telefon, Výstřely na Broadwayi).

Dále hrají: Ch. Palminteri, K. Batesová a A. Garfield. Režie Jeremiah S. Chechik

Napište nám