Stačí jeden neopatrný polibek a mladý muž je ve smrtelné pasti! Americký thriller s Alicií Silverstoneovou v hlavní roli.
Dále hrají: C. Elwes, J. Rubinová, K. Smith a další. Scénář a režie: Alan Shapiro.

Když mladý novinář Nick Elliot hledá podnájem v místě svého nového zaměstnání, zaujme ho inzerát k pronajmutí u klidného krásného domu se zahradou. Žijí zde dobře situovaní spořádaní manželé Forresterovi s čtrnáctiletou dcerou Darian. Vstřícný sympatický Nick se s nimi brzy spřátelí. Obdivuje Darian, nesmírně půvabnou a inteligentní mladou dámu, daleko převyšující své vrstevnice. Darian je také osamělá. Kromě jediné přítelkyně Cheyenne se jí spolužáci vyhýbají. Nebo se jí bojí. Nick se snaží jí nahradit společnost, ale brzy pochopí svůj velký omyl. Omyl, který se mu stal osudným. Darian si ho vybrala jako svůj milostný objekt a veškerou svou inteligenci nasměruje ke splnění svého cíle. Nick, který má svou přítelkyni, se ocitá v pasti. Příběh, začínající jako nenaplněná love story, dostává nečekaný spád. Darian totiž opravdu není obyčejná dívka...

V hlavní roli napínavého thrilleru uvidíme Alicii Silverstoneovou, půvabný idol teenagerů, hlavní představitelku snímku "Praštěná holka" (1995) a mnoha dalších rebelek s andělskou tváří.

Napište nám