Ve svých dvaceti chtěly jen létat, milovat a brát si od života to, co jim patřilo. Francouzský film, který získal ocenění na MFF v Cannes, tři Césary a dvě Evropské ceny.
Hrají: E. Bouchezová, N. Régnierová, G. Colin a další. Režie Erick Zonca Ve francouzském znění s titulky

Isa i Marie nemají práci ani rodinné zázemí. Obě se protloukají, jak se dá. Je jim kolem dvaceti, a tak rády by prožily skutečnou lásku a alespoň nějakým způsobem zakotvily. Našly pevný bod svého života. Film sleduje dva měsíce společného života obou dívek, jejichž charaktery postupně krystalizují a vzájemně se vzdalují.

Režisér Erick Zonca se svým filmem Vysněný život andělů zapojuje do proudu francouzské sociální kinematografie a jeho film, včetně hereckých výkonů, byl v Evropě náležitě oceněn. Na MFF v Cannes v 1998 získaly obě hlavní představitelky Elodie Bouchezová a Natacha Régnierová Cenu za nejlepší ženský herecký výkon, stejně významně ocenila herečky i francouzská filmová akademie udělením Césarů, dále filmu přiřkla Césara za nejlepší francouzský film. Snímek získal i dvě Evropské filmové ceny: evropský objev roku – Fassbinderova cena pro Ericka Zoncu a evropská herečka roku – Elodie Bouchezová a Natacha Régnierová.

Hrají: E. Bouchezová, N. Régnierová, G. Colin a další. Režie Erick Zonca

Ve francouzském znění s titulky

Napište nám