Fotosoutěž

Za kamna nevlezem

Výkyvy počasí nás trošku zkouší, zda uvěřit, jestli už opravdu nastává jaro. I v březnu přicházejí dny, kdy nám dává paní Zima jasně najevo, že ještě neřekla své poslední slovo. Někteří z nás se možná ještě chystají na hory a počítají se sněhovou peřinou, jiní s nadšením vzývají první hřejivé paprsky jarního slunce na výletech pomalu rozkvétající přírodou a zahrádkáři se vrhají do práce. A co to ve výsledku znamená? Že navzdory rčení „za kamna nevlezem“, což je také téma naší březnové fotosoutěže. Posílejte nám své dojmy z posledních zimních i prvních jarních dní, které prožíváte venku pod širou oblohou – ať už lyžujete, zahradničíte nebo jen relaxujete na čerstvém vzduchu.
Autor snímku s největším počtem hlasů získá v naší soutěži digitální fotoaparát, druhé a třetí místo odměníme knihami o fotografování. Výherce vyhlásíme v pátek 29. března.

Předchozí fotosoutěže najdete v archivu.

Soutěžní fotografie

Nejnovější se zobrazují nahoře. Kdykoli se objeví nové fotografie, po celou dobu soutěže můžete udělovat svoje hlasy. Více o hlasování najdete v pravidlech fotosoutěže.

Hlasujte pro všechny fotografie, které se vám líbí!

Hlasování :-) najdete po rozkliknutí fotografie.