Lásky hra bývá mnohým osudná stejně jako ve filmu podle románu Jaroslava Havlíčka (2001). Hrají: V. Dlouhý, L. Vondráčková, I. Svobodová, V. Škultéty, O. Pavelka, T. Medvecká, B. Bohdanová a další. Scénář V. Šašek a V. Šašková. Kamera P. Beňa. Režie D. Klein. Uvádíme jako vzpomínku na režiséra Dušana Kleina, který zemřel 9. 1. 2022 ve věku 82 let

Milostný příběh podle klasika psychologické prózy Jaroslava Havlíčka zobrazuje niterné drama Jiřího Mánka, čtyřicetiletého pokladního v Živnostenské bance. Vzruch do jeho života vnese seznámení s atraktivní Adélou. Její vyzývavost a Jiřího přecitlivělost jsou však stále silnějším zdrojem konfliktů. Problematický vztah se ještě více zkomplikuje, když do Jiřího života vstoupí bývalá kamarádka Milena… Režisér Dušan Klein natočil křehký film o osudové lásce a sváru člověka sama se sebou, příběh o střetu dravého mládí s váhavostí a slabošstvím. Do hlavních rolí obsadil Vladimíra Dlouhého a Lucii Vondráčkovou.

Emotivní snímek o velkém citovém vzplanutí, váhavosti a slabošství uvádíme jako vzpomínku na renomovaného režiséra Dušana Kleina, který zemřel 9. ledna ve věku 82 let.

Napište nám