Jak překonat nepřekonatelné překážky mezi znesvářenými sestrami… Každý má někdy důvod neříct pravdu. Hrají: I. Janžurová, D. Havlová, V. Freimanová, O. Vetchý, T. Hanák, L. Munzar, M. Myšička, V. Javorský a další. Scénář T. Dusová. Kamera P. Berkovič. Režie T. Vrabelová

Něco prostě nepřebolí, vlečete to životem zbytečně dál. A když jsou sestry součástí milostného trojúhelníku, jedna zvítězí a druhá zůstane žít sama s matkou, je na problém zaděláno. A nic pak už dál ve vzájemných vztazích není dobře, křivda a podezření číhají všude, stejně tak jako žárlivost na matku a na přerozdělování citů a pozornosti. Ani matce se nedaří dát dcery dohromady. Až nečekaná událost a společný pobyt v cizím prostředí vedou k vyčištění vztahů, usmíření a radosti z vědomí, že máme blízkého člověka.


Filmy o filmu

O nevhodné lítostivosti a boji o přežití

Natáčení filmu Byl lásky čas, závěrečného dílu první série Nevinných lží, mělo být sladkou tečkou za mnohaměsíčním snažením celého produkčního týmu. O tom, jak rychle se mohou podobné pocity rozplynout kvůli neplánovaným změnám ve štábu a nečekaným mrazům i o problematickém vyznění klíčové scény v lese, se dozvíte v dalším rozhovoru s producenty cyklu manželi Vrabelovými.

O nevhodné lítostivosti a boji o přežití

O nevhodné lítostivosti a boji o přežití


Tereza Vrabelová o snímku Byl lásky čas

Tereza Vrabelová o snímku Byl lásky čas


Stopáž77 minut
Rok výroby 2013
 D ST AD HD
ŽánrFilm 15+