Hledáte profesi svých snů? Udělejte s námi první krok – poznejte ji zblízka

Obsah dílu

Přehrát vše

Příběh:
Gilarovic perníčky

Sladký a voňavý, takový je pracovní svět paní Evy, snad odjakživa. Původně pekařka se před lety rozhodla, že se bude péct výhradně perníčky, rozjela vlastní dílnu, a věřte nebo ne, pravou rukou je jí v ní vlastní manžel. Ano, muž v kuchyni. Dobrovolně a rád!

videoGilarovic perníčky
...
video video

Gilarovic perníčky

Poradna:
Jak spolu mohou partneři pracovat

Manželé-parťáci – tak jako tom bylo v příběhu manželů Gilarových – nejsou nic neobvyklého. Ale jak to jaksi formálně uchopit, když spolu chtějí rodinní příslušníci pracovat, podnikat spolu. Poradíme, jak na to.

videoJak spolu mohou partneři pracovat
...
video video

Jak spolu mohou partneři pracovat

Návštěva:
Ponožkový byznys

Používáme je všichni, téměř denně. A aby nám byly co platné, potřebujeme celý pár. Jenže když je dáme do pračky, často se jedna záhadně ztratí. Co je to? Ponožky, správně! A my se podíváme, jak přicházejí na svět.

videoPonožkový byznys
...
video video

Ponožkový byznys

Na vlastní kůži:
Aleš truhlářem

Aleš se v oblíbené rubrice pokusí prokázat, že je talentovaný, šikovný, zručný a pečlivý. Důkaz? Ten tentokrát vytvoří v truhlářské dílně.

videoAleš truhlářem
...
video video

Aleš truhlářem

Rada nad zlato:
Práce Jany Doleželové

Krásná a taky vzdělaná, taková je žena, která se s námi podělí o své postřehy z cesty za úspěchem. Co myslíte, mají to půvabné ženy v životě snazší? Odpoví Miss České republiky 2004, doktorka farmacie Jana Doleželová.

videoPráce Jany Doleželové
...
video video

Práce Jany Doleželové

Stopáž26 minut
Rok výroby 2012
 P ST
ŽánrMagazín