TýTý 2011

Hodnocení pořadu:
1 2 3 4 5 Počet hlasů: 16  
Sdílet
| Poslat odkaz

Slavnostní předávání televizních cen z Divadla na Vinohradech. Přímým přenosem večera vás provedou Jitka Čvančarová a Tereza Kostková. Účinkují: P. Kolář, M. Jandová, T. Černochová, O. Ruml a mnoho dalších. Režie M. Čech

V letošním roce probíhá již 21. ročník populární ankety Týdeníku Televize TýTý, ve které televizní diváci a čtenáři Týdeníku Televize hlasují v kategoriích Osobnost televizní zábavy, Osobnost televizní publicistiky, Osobnost televizního zpravodajství, Zpěvák, Zpěvačka, Herec, Herečka, Pořad roku a Seriál roku. Letos se bude udílet i nová kategorie Sportovní moderátor. Kdo vyhrál a získá tak největší přízeň diváků se dozvíte v přímém přenosu České televize z Divadla Na Vinohradech v sobotu 14. dubna 2012 ve 20:00 na ČT1! Slavnostním večerem vás provede Tereza Kostková a Jitka Čvančarová. Těšit se můžete na nejslavnější zahraniční hity v netradičních a překvapivých aranžích symfonického orchestru. Během finálového večera bude vyhlášena kategorie Objev roku, o čemž rozhodne SMS hlasování diváků v průběhu přímého přenosu. I tento rok vyhlásíme osobnost, která vstoupí do Dvorany slávy. Nenechte si ujít slavnostní vyhlášení vítězů v prestižním „souboji“ čtyř televizí!

Přehrát video

Více na portálu ČT24

 • TýTý a její Part(ičk)a

  14. 4. 2012

  Praha – Největší přízni diváků, alespoň těch, kteří hlasovali v 21. ročníku ankety TýTý, se v loňském roce těšil improvizační pořad televize Prima Partička. Patří mu dvě zrcátka a také absolutní vítězství v počtu obdržených hlasů. Česká televize i Nova si odnesly po třech oceněních. Zpěvákem roku je Michal David, zpěvačkou pak Lucie Bílá.

Diskuse diváků
 • Charlie 27. 4. 2012 00:43

  Umění mluvit

  Proboha,kdy se nÄ›kdo smiluje nad p.Kostkovou a pošle jĂ­ nauÄŤit se kultivovanÄ› …

 • Zuzana 19. 4. 2012 15:41

  Tak opět smazané slovo

  KterĂ© nebylo sprostĂ© ani neslušnĂ©, jen jsem napsala, Ĺľe zmĂ­nÄ›nĂ˝ zpÄ›vák spolupr…

 • LudÄ›k Nerad 19. 4. 2012 13:19

  malé zhodnocení

  vĂ˝sledky ankety - tak ty jsou takovĂ©, jacĂ­ jsou lidĂ© do ankety pĹ™ispĂ­vajĂ­cĂ­. N…

Tato diskuse je určena pouze k výměně názorů mezi diváky. Pokud chcete zaslat dotaz nebo připomínku tvůrcům pořadu, obraťte se, prosím, přímo na Českou televizi.

Napsat do televize Vstoupit do diskuse

Stopáž: 100 minut – Rok výroby: 2012 – L  HD
Žánr: Zábava
Vysílání pořadu

Tento pořad v současnosti nevysíláme. Můžete si však nechat zaslat zprávu, pokud se objeví v aktuálním vysílání:

Nastavit připomenutí

Starší data vysílání najdete kliknutím na následující odkaz.

Další zdroje