Dojemné i humorné setkání dvou lidí, kteří si navzdory svému věku chtějí užít podzim života naplno. Hrají: J. Bohdalová, R. Brzobohatý, I. Trojan, L. Vlasáková, A. Geislerová, T. Medvecká, J. Jirásková, T. Vilhelmová a další. Režie J. Strach
Režie: Jiří Strach. Scénář: Marek Epstein.
Vrásky z lásky

Hořká komedie líčí střetnutí dvou lidských osudů a charakterů, pro které je náhodné setkání v jejich pozdním věku poslední nadějí na životní radost.

Ota je bývalý učitel a ve svém věku má již řadu vrtochů, kterými poněkud komplikuje život svému synovi a snaše. Nyní jej čeká náročná oční operace a Ota se rozhodne, že právě nastala ta správná chvíle, kdy je třeba vyhledat někoho, kdo kdysi dávno velmi ovlivnil jeho život. Setkání s herečkou Janou je ale poněkud jiné, než si představoval. Přesto je to právě tato vitální dáma, která znovu zamotá jeho osudem. Díky Janě se Ota vydává na napínavou cestu, na jakou by si možná ani v mladším věku netroufl. A právě tohle důležité setkání oba utvrdí v poznání, že nejhorší, co může člověk udělat, je všechno vzdát!

V hlavních rolích se po mnoha letech setkaly dvě herecké legendy – Jiřina Bohdalová a Radoslav Brzobohatý.

Napište nám