Jaromír Hanzlík v hlavní roli příběhu o muži, který se stal svědkem pouliční loupeže. Televizní film z cyklu Oběti o lidech postižených zločinem (2001). Dále hrají: J. Smutná, M. Procházková, F. Němec, P. Kostka, A. Procházková, E. Geislerová, K. Rímský, P. Nový, J. Wehrenberg, J. Tesařová, Z. Dušek, V. Zavřel, P. Varga, S. Turbová, O. Vlach a další. Scénář M. Sovják. Kamera V. Holomek. Režie P. Slavík

Litujeme, ale pořad není v iVysílání dostupný
Video není k dispozici

Příběh z cyklu České televize „Oběti“ o lidech postižených zločinem přináší drama muže, který se stal svědkem pouliční loupeže auta. Nejdříve jen užasle přihlížel, pak začal křičet. Zalarmoval lidi v domě a zděšeně pozoroval, jak mladičká zlodějka mlátí tyčí do majitele auta. Když přijela policie, přihlásil se ke svědecké výpovědi. Manželka ho odrazovala, chlapi v hospodě i v zaměstnání také. Ale noční návštěva zhroucené matky mladistvé zlodějky, prosící ho o svědectví, aby její dceru už konečně zavřeli, ho přesvědčila.

Jako i v ostatních dílech tohoto cyklu, i v tomto dílu jeho autor Miroslav Sovják vypovídá o lidech, kteří se stali obětí nějakého zločinu. Tentokrát do hlavní role režisér Petr Slavík obsadil skvělého Jaromíra Hanzlíka, který se právě dožívá životního jubilea.

* 16. 2. 1948


Stopáž82 minut
Rok výroby 2001
 ST
ŽánrFilm 15+