Láska a zrada, hřích a naděje, bolest a smrt v kultovním debutu mladého režiséra. Mexický film, oceněný na mnoha světových festivalech.
Hrají: E. Echevarría, G. García Bernal, G. Toledoová, A. Guerrero, V. Baucheová a další. Režie Alejandro González Iňárritu Ve španělském znění s titulky

Debut mladého mexického režiséra přináší nemilosrdnou výpověď o tom, jak ne-romantické, ba i kruté podoby na sebe může brát láska. Ve třech příbězích, jejichž děje se propletou v okamžiku jedné automobilové nehody, se odehrají fatální momenty ze života tří dvojic. Aktéři jednotlivých příběhů se vzájemně neznají, přesto se jejich životy jen tak mimochodem dotknou a zase rozcházejí po svých vlastních cestách. Co je vzájemně spojuje však nejsou tato náhodná setkání, ale téma: Láska a bolest v strašlivě reálných podobách, v sugestivně syrových kulisách dnešního Mexico City. Příběhy jednotlivých hrdinů jsou však jen kostrou, na níž debutující režisér Alejandro González Iňárritu s obdivuhodnou bravurou rozehrává obrazy lidských vášní i zbabělosti, strachu i odvahy, krutosti i něhy.

Snímek si okamžitě získal širokou mezinárodní prestiž a ze záplavy poct, kterých se mu dostalo, jmenujme alespoň Velkou cenu sekce Týden kritiky na MFF v Cannes či jeho nominace na Oscara a Zlatý glóbus za nejlepší cizojazyčný film.

Hrají: E. Echevarría, G. García Bernal, G. Toledoová, A. Guerrero, V. Baucheová a další. Režie Alejandro González Iňárritu

Ve španělském znění s titulky

Napište nám