Naslouchej svému tělu, osvobodíš se. Francouzský film.
Hrají: J. -M. Barr, R. Arquetteová, E. Bouchezová a další. Scénář a režie: Jean-Marc Barr a Pascal Arnold V anglickém a francouzském znění s titulky

Pětatřicetiletý farmář Lyle z farmy u městečka Rankin ve státě Illinois žije již léta ve zdánlivě spořádaném manželství s puritánskou Amy. Manželé však spolu nespí a nikdy nespali. Jejich vztah je poznamenán dvěma skutečnostmi: Amy se oddává svému utrpení, způsobenému tragickou smrtí jejího prvního muže, Lyle zase trpí tím, že sám uvěřil pomluvám, které o něm kdysi z pomsty roztrousila spolužačka, a tak se nikdy neodvážil s někým milovat. Vše se změní, když se v městečku objeví mladá Francouzka Juliette. Díky ní Lyle poprvé pozná skutečné sexuální uspokojení a náhle jakoby se snažil dohnat ztracená léta. Prožívá chvíle slasti a je ochoten obětovat vše. V bigotním prostředí provinčního maloměsta je však cizoložství stále ještě neodpustitelným hříchem.

To je mé tělo je druhou částí volné trilogie, která se věnuje svobodě – v lásce, sexu, svobodě ducha. Natočil ji známý herec a režisér Jean-Marc Barr v duchu filmového přikázání Dogma.

Hrají: J. -M. Barr, R. Arquetteová, E. Bouchezová a další. Scénář a režie: Jean-Marc Barr a Pascal Arnold

V anglickém a francouzském znění s titulky

Napište nám