Pološero

Tajemné energie

Pološero

Tajemné energie

Obsah dílu

Jsou místa prokletá i svatá. Místa o kterých se povídá, že díky tajemným energiím léčí. Provedli jsme pokus, zda jsme schopni čerpat pozitivní energii. Jak to dopadlo?

Play
26 minut
Další díl
Hazardní ráj

Přehled dílů

143 dostupných
Play
26 minut
Kartářky, vykladačky a mágové
Vědmy, věštci, vykladači a mágové, kteří po staletí uspokojovali naši touhu znát budoucnost, stáli v některých dobách na vrcholu společenského žebříčku, jindy byli upalováni nebo pronásledováni. Dnes jim nehrozí ani jedno. Jaká je tedy jejich realita v 21. století?
Premiéra čtvrtek 6. 12. 2018
Play
26 minut
Souboj těla s duší
Rozpor těla a duše, to je transsexualita. Porucha identity, se kterou se člověk rodí. Handicap, který stojí hodně sil, aby ho člověk ustál. Je společnost dostatečně informovaná, o co se skutečně jedná?
Premiéra čtvrtek 29. 11. 2018
Play
27 minut
Suchá kalamita
Extrémní horka, vysušený venkov, rozpálená města a katastrofické scénáře. Česko letos zaskočilo sucho. Jsme schopni reagovat na nedostatek vody i ve chvíli, kdy nám teče do bot?
Premiéra čtvrtek 22. 11. 2018
Play
26 minut
Nekonvenční medicína
Současná medicína jim neuměla pomoci, díky alternativní léčbě se teď cítí zdraví
Premiéra čtvrtek 15. 11. 2018
Play
26 minut
Děti, které neunesly život
Česká republika patří v počtu sebevražd nad průměr Evropské unie. Ročně si vezme život i 50 dětí a mladistvých. Tyto příběhy se špatným koncem mívají stejné spouštěcí mechanizmy
Premiéra čtvrtek 8. 11. 2018
Play
26 minut
Živí mě sex
Matka samoživitelka a prostitutka, nová sociální skupina? Za posledních deset let se zdvojnásobil počet maminek se dvěma a více dětmi, které se živí prodejem svého těla. Šedá zóna, ve které se u nás pohybují tisíce žen
Premiéra čtvrtek 1. 11. 2018

Napište nám

Související pořady