Americký komediální seriál, v němž nechybí jistý druh provokace, potřebný komediální nadhled a pochopení pro známá i skrytá zakoutí duše „slabšího pohlaví“ – to je Město žen.

Jeho hlavní hrdinka Jules Cobbová (hraje ji Courteney Coxová – představitelka Moniky ze seriálu Přátelé), rozvedená je stále velmi atraktivní čtyřicátnice, která si našla nového životního partnera. Tím se stal o něco mladší soused Grayson Ellis. Z jejich „nepatrných“ věkových rozdílů vznikají nečekané komické situace. Ale jejím největším problémem zůstává nejspíše skutečnost, že bez rozmýšlení ihned vysloví, co ji právě napadne. A tak není vůbec divu, že se pak často ocitá v stále trapnějších a složitějších situacích, které celému okolí někdy ztrpčují život…

Seriál se v Americe setkal s příznivým přijetím, na úspěch jeho první řady tvůrci okamžitě reagovali natočením dalších epizod. Kromě herecké a producentské činnosti Courteney Coxová párkrát zkusila při natáčení seriálu usednout na režisérskou stoličku, a že to myslí vážně i s režírováním filmů dokládá právě její debut nazvaný Just Before I Go, jenž vznikl v roce 2014.