Všichni jsou zamilovaní, ale všichni chodí s tím nepravým člověkem! Americká romantická komedie o šestici přátel, hledajících lásku na celý život.
Hrají: S. Burrowsová, S. Fennová, C. Guginoová, J. Tenney, M. Letscher, B. Davison a další. Scénář a režie: Jon Harmon Feldman.

Šesti hrdinům americké romantické komedie je už něco přes dvacet, mají jasno, co chtějí v životě dokázat, ale stále ještě hledají toho pravého. Jakoby hráli známou hru "Piškvorky" nebo "Škatule, škatule .", právě tak se proplétají jejich osudy v prostředí poměrně klidného maloměsta. Danny je úspěšný student, který žije s excentrickou, talentovanou a navíc velmi krásnou spisovatelkou Zoey. Ovšem dokud se na obzoru neobjeví Alan, úspěšný, trochu sebestředný vysokoškolský profesor literatury, který byl doposud věrný své jediné lásce Molly. Molly nalezne slova útěchy u staršího osamělého spisovatele, zatímco Dannymu vyzná lásku věrná přítelkyně Amy. Zdá se, že všichni doposud chodili s těmi nepravými a někde blízko nich čeká to "jejich" štěstí. Anebo jsou milostné rošády jen dalším krokem vedle? Americká romantická komedie ukazuje, že láska se někdy ubírá velice klikatými cestami a když ji konečně uchopíte, může nečekaně zmizet. Autorský snímek natočil podle vlastního scénáře Jon Harmon Feldman, producent úspěšného seriálu "Báječná léta" .

Napište nám