Den D (11/13)

Hodnocení pořadu:
1 2 3 4 5 Počet hlasů: 2  
Sdílet
| Poslat odkaz

Pět investorů čeká ve svém doupěti na nápad, který stojí za investici. Dokáže je někdo z ambiciózních podnikatelů přesvědčit? Česká verze celosvětově úspěšného pořadu. Provází Jan Pokorný. Režie V. Forst

Pět investorů čeká ve svém doupěti na nápad, do kterého by vložili své soukromé peníze a zkušenosti. Přesvědčí je Kateřina Kožoušková s projektem interaktivní podlahy, kterou v doupěti instalovala několik hodin? Milan Šindelář se svými kamarády vymyslel šestnáctirozměrné piškvorky. Bude z nich stejný fenomén jako třeba z Rubikovy kostky? Václav Suchý přijde s žádostí o investici do investování. A jak zapůsobí se svým projektem ochranné helmičky pro děti Štěpán Knot? Získá někdo z těchto podnikatelů dnes večer investici? A kdo bude obviněn ze lži? Pořadem provází Jan Pokorný. Režie Vladimír Forst.

Interaktivní podlaha

Ohodnoťte:nelíbílíbí
Celkem hlasů: 302
Podnikatel: Kateřina Kožoušková
Požadovaná investice: 1 000 000 Kč
Nabízený podíl: 20 %
Investor: -
Klikněte pro větší obrázek

Kateřina Kožoušková přišla investorům představit interaktivní podlahu, kterou už nějakou dobu nabízí firmám. Podnikavá studentka začala působit v oblasti reklamy ještě na vysoké škole, kdy o ní dokonce vyšel článek v novinách. Ale právě ten se jí stal nakonec osudný. Investorům totiž vadilo nejen to, že Kateřina nemá unikátní produkt, ale Tomio Okamura ji navíc obvinil ze lži, když některé věty z novinového článku neodpovídaly realitě. Kateřina tak nakonec odešla bez investice a v podnikání se bude muset obejít bez znalostí zkušenějších.

Gno Piškvorky 3D

Ohodnoťte:nelíbílíbí
Celkem hlasů: 365
Podnikatel: Milan Šindelář
Požadovaná investice: 400 000 Kč
Nabízený podíl: 25 %
Investor: -
Klikněte pro větší obrázek

Milan Šindelář a jeho kolega přinesli do doupěte speciální 3D piškvorky. Protože se nepovažují za zkušené prezentátory, vzali si s sebou hosta, který produkt v úvodu odprezentoval za ně. Ani to ale nepomohlo. Investorům se sice produkt líbil, vadilo jim však, že není ještě technologicky zcela dotažený. Chybělo i obchodní řešení. Přesto Ivan Pilný nabídku udělal. Za polovinu částky chtěl podíl 20 %, nikdo z investorů se k němu ale nepřipojil a protože sám svoji nabídku nezměnil, 3D piškvorky budou hledat svoji cestu k lidem bez pomoci investorů.

Superinvestice

Ohodnoťte:nelíbílíbí
Celkem hlasů: 548
Podnikatel: Václav Suchý
Požadovaná investice: 1 000 000 Kč
Nabízený podíl: 50 %
Investor: -
Klikněte pro větší obrázek

Teoretický investor a praktický elektrikář Václav Suchý roky studoval doma investování a připravoval se na to, až předstoupí před pětici byznysmenů a požádá je o investici do investování. Díky tomu, že trénoval investování nanečisto na internetu, sliboval mimořádnou úspěšnost zúročení ve výši až 3000 %, investory ale ani tak svojí superinvesticí nepřesvědčil. Jeden po druhém ho odmítli a Ivan Pilný dokonce doupě opustil, aby s Václavem Suchým nemusel ztrácet čas.

Helmička

Ohodnoťte:nelíbílíbí
Celkem hlasů: 391
Podnikatel: Štěpán Knot
Požadovaná investice: 3 000 000 Kč
Nabízený podíl: 10 %
Investor: -
Klikněte pro větší obrázek

Štěpán Knot představil unikátní ochrannou roztažitelnou helmičku pro děti, která sice investory zaujala, ale měla i jednu nevýhodu. Nešlo o Štěpánův vynález. Helmička pochází z Velké Británie a Stěpán je pouze jejím výhradním distributorem v Česku. Nepomohlo mu ani když si Tomio Okamura helmičku vyzkoušel a sám se přes ni bušil kladivem do hlavy. Problém byl také v tom, že Štěpán chtěl peníze především na reklamní kampaň v televizi a na billboardech a v tomto bodě se s investory zásadním způsobem neshodl. Ani jedna strana přitom nehodlala ustoupit, Štěpán si nechtěl dát poradit a tak nakonec i on odešel domů s pochvalou – ale bez peněz.

Litujeme, ale pořad není v iVysílání dostupný.

Diskuse diváků
 • Miroslav 13. 11. 2013 23:11

  Kde se můžu podívat na 3. řadu

  DobrĂ˝ den, Kde bych se mohl zpÄ›tnÄ› podĂ­vat na 3. Ĺ™adu dne D. Neplánujete ji…

 • Denis PatoÄŤka 29. 3. 2013 10:46

  SatelitnĂ­ dĂ­tÄ›

  Nápad na prd a ještě do televize tahat nevychovanýho haranta, no to je teda gól.

 • Michal DunovskĂ˝ 25. 7. 2012 10:43

  Vynález proti vlhkosti v bytech,domech

  DobrĂ˝ den, chtÄ›l bych se zeptat, jak se jmenoval prostĹ™edek, kterĂ˝ ve Dni D pĹ™…

Tato diskuse je určena pouze k výměně názorů mezi diváky. Pokud chcete zaslat dotaz nebo připomínku tvůrcům pořadu, obraťte se, prosím, přímo na Českou televizi.

Napsat do televize Vstoupit do diskuse

Stopáž: 46 minut – Rok výroby: 2010 – P  ST
Žánr: Zábava
Tento díl ve vysílání

Tento díl pořadu v současnosti nevysíláme. Můžete si však nechat zaslat zprávu, pokud se objeví v aktuálním vysílání:

Nastavit připomenutí

Starší data vysílání najdete kliknutím na následující odkaz.

Hledat všechna vysílání:
pořadu / tohoto dílu

Nejoblíbenější projekty
Související pořady