Příběh dvou žen, které spolu bojují o všechno. Australský seriál (1983). Hrají: R. Gillingová, W. Hughesová, J. Reyne, J. Smillie, O. Hamnetová a další. Režie Karen Arthurová

Litujeme, ale pořad není v iVysílání dostupný
Video není k dispozici

Bohatá dědička Stefanie Harperová se stala obětí své přítelkyně Jill a vypočítavého manžela Grega, který se s ní oženil pouze pro peníze. Ve svém plánu se spolehli na anonymitu buše a čelisti krokodýlů. S předem připraveným scénářem se vrátili do sídla rodiny Harperů, kde sehráli dojemné představení. Hlavní hrdinku s těžkými zraněními a znetvořeným obličejem objevil starý muž, který žil v těchto nehostinných končinách odříznutý od civilizace. Stephanie má chuť všechno vzdát, přesto v sobě najde netušenou vnitřní sílu a začne bojovat. Vydá se na soukromou kliniku, kde se podrobí řadě plastických operací. Chce se jako nový člověk s novým jménem vrátit do společnosti, aby se pomstila a získal zpět vše, co jí patří. S novou tváří i sebevědomím se začne uskutečňovat svůj promyšlený plán.

Návrat do ráje získal v době svého vzniku celosvětovou polularitu a patří mezi nejznámější australské seriály. Dědička rodinného impéria Stephanie Harperová se stala životní rolí Rebecky Gillingové. Díky zajímavému hereckému obsazení i přiznané přímočarosti a naivitě si seriál uchoval svoji přitažlivost. Přispívá k ní také náhled do atraktivního prostředí a životního stylu vyšší společnosti v osmdesátých letech.

Originální názevReturn to Eden
Stopáž46 minut
Rok výroby 1983
 ST 4:3
ŽánrSeriál