Záznam z mezinárodní soutěže ve standardních a latinskoamerických tancích

Sedmý ročník prestižní mezinárodní soutěže ve standardních a latinskoamerických tancích Brno Open 2009, který se tak jako každý rok konal na počátku dubna, patří mezi soutěže světové série (IDSF International Open). V letošním roce bylo setkání v Brně navíc rozšířeno o další soutěž, a to první ročník soutěže profesionálních tanečních párů (IPDSC Open Profi). Milovníci tanečního sportu tak mohli shlédnout výkony dalších tanečníků, které v Brně dosud neviděli.

Na tanečním parketu se opět objevily páry z řady zemí, které jsou svými skvělými výkony v Brně už pověstné, a to například z Ruska, Itálie, Ukrajiny, Litvy, Lotyšska, Maďarska, Polska, Rakouska, Slovenska, Německa, Velké Británie a samozřejmě České republiky, ale i dalších.

Do Brna se opět vrátil pár Maurizio Vescovo a Melinda Törökgyörgy z Maďarska, kteří jsou mistry světa v latinskoamerických tancích, a představil se také pár Paolo Bosco a Silvia Piton. Oba páry vystoupily s unikátní taneční show, kterou si naše kamery nenechaly ujít.

Náš pořad zaznamená nejdůležitější okamžiky z třídenní soutěže, kterým je mimo jiné finále hlavní kategorie dospělých, a to ve standardních i latinskoamerických tancích, ale nezapomeneme ani na mladé tanečníky v kategorii Juniorů a Mládež a naopak na ty, kteří tanci zůstávají stále věrni a této soutěže se zúčastnili v kategorii Senioři. Samozřejmě přiblížíme i výkony profesionálních párů.

Napište nám