Největší výzva jejího života? Žít jako obyčejná středoškolačka. Americký film (2008). Hrají: J. Levesqueová, I. Nelson, V. Bertinelliová, J. Louis a další. Režie Tim Matheson

Když začínající hvězdička Morgan Carterová zkolabuje v alkoholovém opojení před jedním hollywoodským nočním klubem, je okamžitě odvezena na léčení a následně odeslána na rekonvalescenci k tetě Trudy, která žije v zapadlém městečku v Indianě. Tady má pod změněným jménem a v naprosté anonymitě najít ztracenou rovnováhu. Chodí na střední školu a vlastně poprvé žije životem typického teenagera se vším, co k němu patří. Prožívá skutečná přátelství, lásku i žárlivost.

Snímek ostříleného televizního režiséra a herce Tima Mathesona, který se žánrově pohybuje mezi teenagerskou komedií a dramatem, nabízí vedle humorných situací plynoucích ze střetu rozmazlené hvězdičky s realitou i zamyšlení nad údělem dětských hvězd, které nikdy nepoznaly obyčejný život. Hlavní roli ztvárnila herečka a zpěvačka Joanna Levesqueová, americkému publiku známá též pod přezdívkou JoJo, tetu Trudy pak populární americká herečka Valerie Bertinelliová. Není bez zajímavosti, že se režisér i obě herecké představitelky proslavili již v dětském věku a mohli tak při natáčení čerpat z vlastní životní zkušenosti. Atraktivitu snímku zvyšují četné popkulturní narážky a paralely s mediálním světem celebrit typu Lindsay Lohanové.

Napište nám