Hrdinové jednoho z nejsledovanějších seriálů se vracejí v americkém celovečerním filmu. Statečná doktorka tentokrát na stopě unesené dcerky.
Hrají. J. Seymourová, J. Lando, S. Toovey, M. Collie a další. Režie: James Keach.

Tvůrci jednoho z nejúspěšnějších seriálů se opět sešli při vzniku celovečerního filmu, sledujícího osud Michaely Quinnové, statečné lékařky na Divokém západě. Michaelu Quinnovou zastihneme ve chvíli, kdy spokojeně provozuje svou praxi v městečku Colorado a těší se z pokroků roztomilé dcerušky Katie. Sully je uznávaným občanem města a má své místo v městské radě. Právě jeho hlas způsobil, že v okolí nebudou vznikat doly na měď, poškozující krajinu i životní prostředí. Zklamaný podnikatel a jeho "ostří hoši" se chtějí pomstít. Jejich ďábelský plán zasáhne Mike a Sullyho v tom nejbolestivějším místě. Když má Katie slavit své čtvrté narozeniny, náhle zmizí. Mike ani Sully již téměř nevěří, že ji kdy spatří živou, přesto se vydávají na nebezpečnou cestu do Mexika, spolu s nejvěrnějšími přáteli.

Na tomto projektu se sešli původní tvůrci seriálu, aby vytvořili dobrodružný rodinný film, mající již předem u diváka svoji cestu prošlapanou. Setkáme se tedy znovu s nestárnoucí Jane Seymourovou, zatímco kdysi malý klučina Shawn Toovey v roli Briana zde povyrostl již v mladého muže.

Vznikl tak příběh plný dobrodružství i hřejivých momentů v nejlepších intencích svého seriálového předchůdce.

Napište nám