Tváří v tvář problému. Živě s M. Jílkovou. Dále připravili: J. Horská, L. Krenková a R. Kudrnáček

V přímém přenosu bude moderátorka Michaela Jílková společně se svými hosty diskutovat o tom, jak dopadly letošní krajské volby, komu se líbí koalice ČSSD a KSČM a kdo proti těmto koalicím protestuje.

Diskutovat budou: JUDr. Jiří Pospíšil – místopředseda ODS, zastupitel Plzeňského kraje, MVDr. Pavel Bělobrádek – předseda KDU-ČSL, JUDr. Zdeňka Lišková – předsedkyně Ústřední revizní komise KSČM, náměstkyně hejtmana Plzeňského kraje pro oblasti investic a majetku, poslanec ČSSD Jaroslav Foldyna a další.

Krajské volby v letošním roce byly debaklem pro pravicové strany. Volby také ukázaly, že lidé se v tuto chvíli přiklání k levici. Mnohým lidem se nelíbí úsporné kroky současné vlády a tvrdí, že za vlády komunistů jsme se měli lépe, že všichni měli práci, všichni jsme se měli stejně. Máme tak krátkou paměť a už jsme zapomněli na 50. léta a vězení plná politických vězňů? Nebo je dnešní KSČM jinou, moderní demokratickou stanou? Naopak je mnoho lidí, kteří se právě návratu totality bojí, protestují a sepisují petice proti koalicím ČSSD a KSČM.

Stopáž45 minut
Rok výroby 2012
 L HD