Nešikovný čert bez úpisu a laskavá služebná, co hledá zlaté oči pro svoji milostpaní. Dva nešťastníci s nelehkými úkoly, se kterými jim pomůže jen samotné peklo a čistá láska.
Režie: Hynek Bočan. Scénář: Karel Žalud. Hrají: Jiří Mádl, Jiřina Bohdalová, Tatiana Pauhofová, Naďa Konvalinková a další.
Láska rohatá

V jedné zapadlé brdské hospodě, kde odpradávna sídlili čerti, se usadí dva vykutálení podvodníci – Berta (M. Hádek) a Vitouš (P. Zedníček). Spolu s nimi tu tráví čas i čert snad té nejnižší kategorie, učeň a outsider Záprtek (J. Mádl). Když hospodu navštíví pekelná inspekce, vydávají se oba vykutálení podvodníčci za čerty. Ovšem čerti to nejsou, a tak pro váženou pekelnou instituci důrazně požadovaný úpis nemají, ani ho nedokážou sehnat. Pošlou pro něj tedy nešťastného Záprtka. Smůla je, že ani Záprtek nevyniká žádnou z pekelných dovedností a s úkolem si neumí poradit. Právě v tom čase v Jílovém jistá velice bohatá milostpaní (N. Konvalinková), která miluje nade vše zlato, zatouží po zlatých očích. Ty ovšem nedokáže zlatnický mistr vyrobit, a tak pro oči ze zlata musí jít služebná Anička (T. Pauhofová) tak trochu za trest, protože ji milostpaní neprávem podezřívá z krádeže. Kde se ale dají najít oči ze zlata, to nikdo neví. Snad jedině v pekle by mohli něco tušit. A tak se zoufalá Anička ocitá před pekelnou branou. Naštěstí se tu setkává se stejně zoufalým a nešťastným čertem Záprtkem. Jak už to v životě bývá, když se dva, kterým osud zatím nepřál, potkají, nejspíš v sobě najdou zalíbení. A stejné je to i s Aničkou a Záprtkem. A tak si s úkoly poradí společně...

Láska rohatá na sociálních sítích

Napište nám