Julia Ormondová a Harrison Ford v moderní pohádce o Popelce a lásce, která přišla ve správný okamžik. Americký romantický film.
Dále hrají: G. Kinnear, N. Marchandová, J. Wood, R. Crenna a A. Dickinsonová. Režie Sydney Pollack.

Štěstí a náhoda někdy dokáží nepředstavitelné věci. Když se k tomu navíc přidá láska, je z toho téměř dokonalý divácký příběh. Právě touto cestou se vydali tvůrci amerického filmu. Sabrina Fairchildová je dcerou šoféra miliardářské rodiny Larrabeeových. Od dětství obdivuje jejich způsob života, eleganci a přepych pro ni ztělesňuje mladší syn, hezký sukničkář David. Ten však o bezvýznamnou dívkou sotva zavadí pohledem. Sabrina nějaký čas stráví v Paříži, kde se z nehezkého káčátka promění v půvabnou, dobře oblečenou a přitažlivou mladou dámu.

Moderní pohádku o "Popelce", která díky píli a vlastnímu půvabu získá bohatého a moudrého prince - natočil známý režisér Sydney Pollack (Tootsie, Vzpomínky na Afriku, Havana, Firma). Ten vtiskl příběhu, jenž je inspirován stejnojmennou klasickou komedií Billyho Wildera, nadhled i citlivou dávku sentimentu. Atraktivnost jí dodává hvězdné herecké obsazení: Harrison Ford (Blade Runner, Svědek, Hon na ponorku, Vysoká hra patriotů a také titulní hrdina volné Spielbergovy trilogie o Indianu Jonesovi) a Julia Ormondová (Legenda o vášni, Dítě z Maconu).

Napište nám