The Zutons, Shawn Colvin, Nerina Pallot a Ray Lamontagne bez playbacku rovnou za nosem

Litujeme, ale pořad není v iVysílání dostupný
Video není k dispozici

Kapela Zutons se dala dohromady v Liverpoolu během jara 2002 a tvoří ji David McCabe (kytara, zpěv), Boyan Chowdhury (kytara), Russell Pritchard (baskytara), Sean Payne (bicí) a saxofonista Abi Harding.

V docela krátkém období se jim podařilo podepsat nahrávací smlouvu s Deltasonic records a ještě ve stejném roce vychází debutový singl Devil’s Deal, na jaře 2003 Creepin’ an’a Crawlin’. Produkce alba se ujal Ian Broudie, který také spolupracoval s The Coral, a to se objevuje pod názvem Who Killed The Zutons (2004), hned nato bylo nominováno na Mercury Prize. Z alba se objevilo hned několik singlů, všechny hodnoceny pozitivním ohlasem. Na konci roku vyšlo v licenci také v USA, kam poté zamířila kapela i na turné jako předskokani The Thrills.

Po návratu vychází singl Don’t Ever Think (Too Much), který se vyšplhal až do první dvacítky v britské hitparádě. Zutons poté koncertují celou zimu a před deskou Tired of Hanging Around (2006) vydali ještě několik singlů. Pressure Point byl použit pro reklamu na Levi’s v Americe.

Trojnásobná držitelka Grammy Shawn Colvinová se po platinovém albu A Few Small Repairs vrátila na scénu s novým albem Whole New You.

Představí se zde ještě něžně divoká anglická písničkářka Nerina Pallot (alba: Dear Frustrated Superstar a Fires).

Show uzavře Ray LaMontagne, prý americký James Blunt, ale možná jeho stylové zaměření je daleko širší.

Originální názevLive From Abbey Road
Stopáž48 minut
Rok výroby 2006
 T 4:3
ŽánrHudba