Hlavní regionální zpravodajská relace České televize. Souhrn nejdůležitějších událostí dne na jižní Moravě a ve Zlínském kraji

Obsah dílu

Boj proti hazardu

Boj o hazard v Brně pokračuje. Kvůli usnesení antimonopolního úřadu budou muset zastupitelé měnit v lednu schválenou vyhlášku. Spory kvůli hracím automatům tématem dnešních Událostí v regionech.

Školní jídelna očima dětí

Novou školní jídelnu má ode dneška základní škola U pálenice v Kunovicich na Uherskohradistsku. potud by tato informace nebyla nijak výjimečná, kdyby o vzhledu jídelny nerozhodovaly děti.

Obce volají po modernizaci silnice

Do boje za modernizaci silnice I/23 spojující České Budějovice s Brnem se pustili starostové obcí ležících podél této trasy.

Dražba pozemků na náměstí

Ve Veselí nad Moravou odpoledne dražili náměstí. Zní to nezvykle, ale je to tak. Město nabídlo lidem 7 parcel, na kterých si můžou postavit rodinné domy.

Myslivcův výstřel skončil smrtí trampa

Nemířil jsem na spícího trampa, ale na srnu - tak se dnes před Okresním soudem ve Vyškově hájil myslivec, který v Račicích na Vyškovsku před rokem zabil 29letého muže a jeho kamarádovi tím způsobil velké psychické problémy.

Dokument o cestovatelské legendě

Dá se bohatý, dobrodružný a dlouhý životní osud cestovatelských legend povyprávět za hodinu a půl? To je otázka, na kterou v pondělí večer ve Zlíně odpověděla předpremiéra celovečerního dokumentu Století Miroslava Zikmunda.

Přehrát vše
Stopáž25 minut
Rok výroby 2014
 P ST