5 minut

Velká cena Hradce Králové v plavání

Obsah dílu

Český pohár v plavání

Stopáž6 minut
Další díl
Vodní záchranáři

Přehled dílů

 
Stopáž6 minut

Nordic Walking Tour Praha

Reportáž z 15. ročníku projektu na podporu zdraví, zdravého životního stylu a outdoorových aktivit v přírodě, který je součástí projektu Tipsport Sportuj s námi!

18. 4. 2024 na ČT sport
Stopáž6 minut

Memoriál Jaroslava Štůly

Reportáž z 60. ročníku jarního běhu parkem a nádvořím zámku v Krásném Dvoře, který je součástí projektu Tipsport Sportuj s námi!

11. 4. 2024 na ČT sport
Stopáž6 minut

Novoveský přespolák

Reportáž z průběhu závodu kombinujícího pádlování, šplh a běh z okolí Ostrožské Nové Vsi, který je součástí projektu Tipsport Sportuj s námi! — Reportáž z průběhu závodu kombinujícího pádlování, šplh a běh z okolí Ostrožské Nové Vsi, který je součástí projektu Tipsport Sportuj s námi!

11. 4. 2024 na ČT sport
Stopáž6 minut

Grand Prix Silesia

Reportáž z tříetapového mezinárodního závodu v terénech břidlicových lomů poblíž obcí Jakartovice a Bohdanovice, který je součástí projektu Tipsport Sportuj s námi!

4. 4. 2024 na ČT sport
Stopáž5 minut

Silniční běh Rožmitál - Březnice 66. ročník

Reportáž z tradičního velikonočního silničního běhu na 10 km, který je součástí projektu Tipsport Sportuj s námi!

4. 4. 2024 na ČT sport
Stopáž5 minut

Dámská jízda

Reportáž ze závodu žen všech věkových kategorií v tématických převlecích, který je součástí projektu Tipsport Sportuj s námi!

21. 3. 2024 na ČT sport
Stopáž5 minut

Jarní pohár H.B. mostové jeřáby cup ve stolním tenise

Reportáž z turnaje pro širokou veřejnost ve dvouhře neregistrovaných hráčů, který je součástí projektu Tipsport Sportuj s námi!

14. 3. 2024 na ČT sport
Stopáž5 minut

Únorový běh

Reportáž z tradičního závodu všech věkových kategorií po asfaltu i v terénu podhorské oblasti Sokolova, který je součástí projektu Tipsport Sportuj s námi!

29. 2. 2024 na ČT sport
Stopáž5 minut

Bure Cup

Reportáž z tradičního závodu v orientačním běhu všech věkových kategorií v brněnské Bystrci, který je součástí projektu Tipsport Sportuj s námi!

22. 2. 2024 na ČT sport
Stopáž5 minut

Novoroční volejbalový turnaj O pohár Gymnázia Pierra de Coubertina

Reportáž z turnaje táborského gymnázia pro všechny generace amatérských volejbalistů z řad studentů i učitelů a dalších, který je součástí projektu Tipsport Sportuj s námi!

25. 1. 2024 na ČT sport

Napište nám