Předchozí díl | Následující díl

Berta a Ufo

Loučení

Hodnocení seriálu:
1 2 3 4 5 Počet hlasů: 4  
Sdílet
| Poslat odkaz

Přehrát video

Berta je malá brýlatá sympatická dívenka, zvídavá a někdy trochu neohrabaná. Vyniká vrozenou inteligencí a nadprůměrnou vynalézavostí. Snad právě pro tyto vlastnosti je předurčena k tomu, aby mohla navázat přátelství s mimozemšťanem.

UFO nehodlá zničit lidskou civilizaci… rozezná dobrého člověka na tisíc světelných let, IQ má jako celá Univerzita Karlova dohromady, změny prostoru i hmoty ovládá jako malou násobilku a vybral si Bertu za svoji kamarádku!

Bertina maminka je vědecká pracovnice, která ráda udržuje svou fyzickou kondici cvičením a občasnou dietou. Po tatínkovi, kreativním redaktorovi, získala Berta velké srdce a trochu nešikovnosti ve věcech všedního života. Rodiče mají několik společných vlastností: milují Bertu, milují život a milují se navzájem. Tu pozemskou lásku vycítí i ufonek a asi je to ve vesmíru taková vzácnost, že je to jeden z důvodů, proč s Bertou a celou rodinou nakonec zůstane.

Nastupme do vesmírného korábu a nechme se unášet fantazií, hravostí i humorem v příbězích scénáristů Ivo Hejcmana a Miroslava Adamce. Komentář čte Jitka Molavcová, hudbu skládá Richard Kolbe. Výtvarnicí kresleného seriálu je Jitka Petrová. Tým zlínských animátorů vede režisér projektu Ivo Hejcman.

Diskuse diváků
  • Jakub 23. 4. 2012 07:12

    Berta

    Berta je prostě nejlepší

Tato diskuse je určena pouze k výměně názorů mezi diváky. Pokud chcete zaslat dotaz nebo připomínku tvůrcům pořadu, obraťte se, prosím, přímo na Českou televizi.

Napsat do televize Vstoupit do diskuse

Stopáž: 9 minut – Rok výroby: 2007 – ST  4:3
Žánr: Seriál | Pro děti a mládež
Tento díl ve vysílání

Tento díl pořadu v současnosti nevysíláme. Můžete si však nechat zaslat zprávu, pokud se objeví v aktuálním vysílání:

Nastavit připomenutí

Starší data vysílání najdete kliknutím na následující odkaz.

Hledat všechna vysílání:
pořadu / tohoto dílu

Související pořady