V knihkupectví grobiánského Irčana Bernarda Blacka vám nejen nic neprodají, ale ještě vám vynadají, případně i namlátí.
Režie: Martin Dennis, Graham Linehan, Nick Wood. Hrají: Dylan Moran, Tamsin Greig, Bill Bailey, Nick Frost a další.

Přehled dílů

18 dostupných
Stopáž23 minut

1 Jak napálit berňák

Knihkupec Bernard přijde o svého nepoctivého účetního a zjistí, že si musí sám vyplňovat daňové přiznání. Jako matematický negramot uvažuje o sebezmrzačení, které by mu zajistilo odklad.

30. 6. 2022 na iVysílání
Stopáž23 minut

2 Mannyho první den

Bernard, který nabídl Mannymu práci, zatímco byl opilý a nic si nepamatuje, se snaží ze svého závazku vykroutit tím, že mu nabídne jeden zkušební den. Vyhovět jeho nárokům je ovšem nadlidský úkol.

30. 6. 2022 na iVysílání
Stopáž25 minut

3 Hrozny hněvu

Zneklidňující přítomnost podivného čističe, kterého povolali na úklid Bernardova bince, donutí Bernarda s Mannym opustit dům. Naštěstí jeden jejich známý zrovna potřebuje pohlídat svůj dům.

30. 6. 2022 na iVysílání
Stopáž24 minut

4 Okno

Fran a Bernard se navzájem svěřují se svými nejnovějšími trapasy, zatímco Manny, nadopovaný více než malým množstvím kávy, se ocitá v ostré policejní akci.

30. 6. 2022 na iVysílání
Stopáž26 minut

5 Bezpečnostní dveře

Instalace nového alarmu, který ani Bernard ani Manny neumí obsluhovat, vyústí v situaci, kdy Bernard skončí přes noc venku, zatímco Manny se snaží přežít zamčený uvnitř knihkupectví.

30. 6. 2022 na iVysílání
Stopáž25 minut

6 Sbohem, domove!

Manny uteče z knihkupectví, protože už nemůže vydržet Bernardovo nelítostné šéfování. Jeho nepřítomnost však v rodném obchodě vyvolá nepříjemné napětí mezi Bernardem a Fran.

30. 6. 2022 na iVysílání

Napište nám