Vysílání televize Prima je v některých regionech přerušováno vstupy Regionální televizní agentury. Obě strany se nebyly schopny domluvit na způsobu další spolupráce. K 31. prosinci 2006 skončila platnost dohodnutých licenčních podmínek a RTA se rozhodla navrátit se ke stavu z roku 1998. To se Primě nelíbí, přerušování se nelíbí ani divákům, kteří teď vidí zejména hudební stanici Óčko.

Jak z toho ven? Poprvé se společně ve studiu a před kamerami potkají generální ředitel TV Prima Aleksandras Česnavičijus, majitel RTA Jaroslav Berka a předseda Rady pro rozhlasové a televizní vysílání Václav Žák, a to v neděli v pořadu Média a svět, který začíná v 16:30.

Proč deníky píšou, co píšou a televize vysílají, co vysílají? Odpověď hledá týdeník věnovaný nejen světu novin, časopisů, televizí a rádií, ale také internetu, reklamě, public relations nebo marketingu. Týden co týden aktuální téma a k němu dva hosté s odlišnými názory na věc. Každé téma navíc glosuje pestrá směs více než desítky odborníků panelu pořadu napříč zmíněnými obory.

Preméra vždy v neděli v 16:33 na ČT24

E-mail: mediaasvet@ceskatelevize.cz

Stopáž27 minut
Rok výroby 2007
 P 4:3