V novém pokračování nás do světa stříbřitých šupin, neporušené přírody a neopakovatelných úlovků opět zavede Jakub Vágner

Od 26. dubna se každou středu od 17.00 na obrazovce České televize začne znovu pravidelně objevovat oblíbený rybářský magazín S Jakubem na rybách. Stejně jako tomu bylo v prvních deseti dílech, provázet pořadem nás bude známý sportovní rybář Jakub Vágner.

V prvním díle se budeme moci seznámit s trenérem státní reprezentace a mistrem republiky v plavané panem Miroslavem Melchrem. Prozradí nám své tajné fígle a ukáže co dělat, když ryby na jaře neberou. Na ryby a za krásnou přírodou se podíváme samozřejmě i do zahraničí. V Thajsku se setkáme s rybami, které jsou typické pro Asii – hadohlavce. Jak už jejich samotný název naznačuje, jedná se o ryby, které svou hlavou připomínají hady. Tito nebezpeční tvorové uchvátí každého milovníka přívlače. V pořadu nebude chybět ani stále usměvavý kuchař Honza Pýcha, který nás bude opět učit vařit své rybí dobroty. Překvapení je v pořadu připraveno samozřejmě i pro děti a jejich rodiče. Jako vždy se máte na co těšit.

Stopáž24 minut
Rok výroby 2005
 P ST 4:3
ŽánrDokument