Děti někdy vědí víc, než rodiče tuší… Španělský film o osudu jedné zvláštní rodiny v průběhu dvou desetiletí.
Hrají: A. Landa, C. Mauraová, G. Salmerón, A. Álvarezová, A. Maňas, M. Ubriová, S. Muntová a další. Režie: Manuel Gutiérrez Aragón.

Anton a Carmen spolu žijí poklidným životem na venkovské usedlosti v severním Španělsku. Mají spolu holčičku a právě se jim narodil syn. V tu dobu se tu však objeví Carmenina sestra Elisa, která má také porodit každým dnem. Pracuje jako letuška a způsob jejího života má k poklidnému venkovskému rytmu hodně daleko. Každý den je v jiném koutě světa a dokonce ani neví, jak se otec dítěte jmenoval. Brzy po porodu odjíždí a malého syna nechá u své sestry a jejího muže, který ji celý život tajně miluje. Carmen a Anton vychovají všechny tři děti jako sourozence, aniž by mezi nimi dělali rozdílu. Děti však vědí a cítí víc, než rodiče tuší...

Zkušený španělský režisér Manuel Gutiérrez Aragón natočil lyrický příběh, v němž se osud jedné rodiny v průběhu osmnácti let přirozeně prolíná s měnící se přírodou kolem. Z dětí se pomalu stávají mladí lidé, kteří stojí před stejným úkolem jako jejich rodiče - zvolit v životě cestu, po které půjdou, a naučit se přijímat následky svých rozhodnutí .

Napište nám