Adoptivní matka se pokusí napravit chybu z minulosti. Elena má poslední šanci se potkat s někým blízkým. Matka, která ztratila syna, doufá, že ho znovu potká v pořadu Ester Janečkové. Režie P. Gerža

Litujeme, ale pořad není v iVysílání dostupný
Video není k dispozici

Paní Dagmar je adoptivní maminkou jediného syna. Tomáš je dlouho očekávaným, vytouženým dítětem. Dagmar se ho ujala v jeho jedenácti měsících a zpočátku o jeho biologické rodině nechtěla ani slyšet. Dokonce byla rozhodnutá, že mu jeho původ zatají. Později však změnila názor a syna s touto skutečností ještě před nástupem do školy seznámila. Kdysi jí ústav nabízel k adopci současně s Tomášem i jeho sestru, ona však tehdy odmítla. Dnes ji to mrzí a ráda by dala svého syna s jeho sourozencem dohromady. Přece jen tu jednou s manželem nebudou. Přes všechny obavy převažuje přirozená touha spojit děti, které mají stejnou krev a svůj osud si nevybraly.

Elena přijela ze Slovenska, aby se setkala se svou kamarádkou z dětství. Eva je jediná živá vzpomínka na její šťastné období. V místech, odkud Elena pochází a bydlela již nikoho nemá a proto by chtěla navázat na staré přátelství a dozvědět se od Evy mnoho věcí.

Jaroslava je matka, která se bojí o svého nejmladšího syna. Několik let jej neviděla. Žili spolu relativně spokojeně do synova návratu z vojny. Tehdy se však jejich vztah začal hroutit. Po vzájemných neshodách Jan odešel, matka dnes neví kde, jak a s kým žije, jestli má rodinu. Od jejich rozchodu ji ani své sourozence a nikoho z rodiny nevyhledal.

Stopáž56 minut
Rok výroby 2013
 P ST HD
ŽánrZábava