Nikolas se zachoval vůči své matce tvrdě a zpupně. Bude umět svou chybu napravit? Jozefovi se jako nejstaršímu sourozenci podařilo po letech poskládat rozpadlou rodinu, ale chybí jim poslední sestra. Pavlína měla jako dítě nereálný sen. Díky komu si jej dokázala splnit? Režie M. Dvořáček

Litujeme, ale pořad není v iVysílání dostupný
Video není k dispozici

Nikolas, jako každé dítě, má svou hlavu. Už v pubertě se cítil dospělý, rady matky považoval za zbytečné. Všechno věděl lépe přesto, že své zkušenosti teprve sbíral. Mluvil rychleji, než myslel, až řekl něco, co nemohl vzít zpátky. Co si nadrobil, pochopil později. Je možné to napravit? Možná ano, ale dlouho mu chyběla odvaha. Možná ji našel právě teď. Ví dobře, že když svou chybu nenapraví, pokazí to ještě víc. Vyslyší jeho máma omluvu? Bude mít pro jeho chování pochopení?

Pan Jozef vyrostl ve velké rodině. Přesto, že se s mnohými sourozenci v dětství nevídal, rodina se po letech znovu sešla a schází. Jozef se stal po smrti rodičů hlavou rodiny, je nejstarší z dětí a má upřímnou touhu dobré vztahy v rodině podporovat a pěstovat. Chybí jim ale poslední, nejmladší, sestra. Všichni o její existenci vědí, ale to je všechno. Podaří se Jozefovi malý zázrak?

Pavlína, dítě z jihomoravské nížiny, zatoužila skákat na lyžích. Neuměla ani lyžovat, neměla výbavu, jejímu přání se mnozí posmívali. Přesto svůj sen uskutečnila. Není z ní olympionik, ale jako skokanka se právem cítí. Kdo jí pomohl splnit sen?

Stopáž53 minut
Rok výroby 2012
 P ST
ŽánrZábava