POstřehy, Komentáře a Rady pro podnikatele

Obsah dílu

Vyšívající Zdeněk Velebný

Vyšívající žena s jehlou v ruce není obraz nijak neobvyklý, vidět v této situaci statného muže už tak standardní nebývá. Zdeněk Velebný je světlou výjimkou, i když se není čemu divit, má to jednoduše v krvi.

Podnikání v stomatologii

Jak už jsem prozradil na začátku, vyrazili jsme dnes k zubaři. A ne ledajakému. Jsme v jedné z nejmodernějších dentálních klinik v Evropě. Naším hostitelem je jednatel Lukáš Hinterbuchner.

Nešťourej se v nose!

Moji rodiče mě vždycky vedli k tomu, aby se v životě člověk o sebe vždycky uměl postarat. A já jsem tuhle hru udělala s tím, aby se sama o sebe uměla postarat. Jinými slovy, aby si na sebe uměla vydělat.

Jaroslav Pouzar - z úspěšného hokejisty uspěšným podnikatelem

Asi jsem se zapsal tím, že jsem hrál za národní mužstvo, dvakrát jsem vyhrál mistra světa a pak že jsem vyhrál tři Stanleyovy poháry. Je to tím hokejem, tím sportem, a pak trošku tady jsem dělal ještě v politice, seděl jsem v radě města hned po revoluci, takže v tom směru si myslím, že o mně lidi ví a v Budějovicích hodně.

Pět výzev k podávání žádostí do programů EU

Ministerstvo průmyslu a obchodu České republiky vyhlásilo na počátku roku 2008 v rámci programu OPPI pět výzev k podávání žádostí do programů financovaných ze strukturálních fondů Evropské unie.

Přehrát vše
Stopáž27 minut
Rok výroby 2008
 P ST 4:3
ŽánrMagazín