POstřehy, Komentáře a Rady pro podnikatele

Obsah dílu

Výzkum nanovlákna v ČR

Bylo nebylo. Tak by mohla začít dnešní reportáž. Je totiž o nanovláknu, které, jak již název napovídá, je tak tenké, že ho pouhým okem neuvidíte. Připadáte si jako v pohádce od Andersena. Nenechte se mýlit. Tento příběh píše tým vědeckých pracovníků na Technické univerzitě v Liberci.

Historie a současnost podnikání v Českých Budějovicích

Soutok Malše a Vltavy zvolil kdysi král Přemysl Otakar II. k založení Českých Budějovic. Jak šel čas, vznikala zde spousta živností a podniků.

Historie československých elektrofonických kytar

Zatoužíte-li dnes po elektrické kytaře, v obchodě jich naleznete nepřeberné množství. Mezi nabízenými nástroji, většinou z Asie, byste však marně hledali domácí tovární výrobek. Přitom jsme byli na tomto poli kdysi jedni z prvních v Evropě.

Ve zkratce

Česká marketingová společnost vyhlásila soutěž Marketér roku ve které budou oceněni nejlepší marketingoví pracovníci za rok 2006. Přihlásit se můžete i vy, stačí poslat přihlášku do 31. března na adresu České marketingové společnosti. Nebojte se, soutěž je i pro malé podnikatele.

Štěnice I. - hlídejte si své soukromí

Samozřejmě víte, že informace jsou v dnešní době nejcennějším majetkem každého podnikatele. Proto jsou útoky na informace na každodenním pořádku. Je proto dobré vědět, kdy byste měli zbystřit.

Psí psycholog

Náplní práce pana Desenského je řešit psychické problémy psů. Nejraději pracuje v terénu, ale dokáže poradit i přes Internet.

Přehrát vše
Stopáž27 minut
Rok výroby 2007
 P ST 4:3
ŽánrMagazín