Když dívka touží po něze a romantice, bohatství a sebevědomí ji neoslní. Britská komedie o tom, že peníze nejsou všechno.
Hrají: M. D’Aboová, S. Chapman, R. Winstone, A. Bernardová aj. Scénář a režie: Michael Bray.

Rupert je přesně takový, jaký má dnešní úspěšný mladý muž být: schopný (možná všeho), sebevědomý (možná až příliš), cílevědomý, dravý... zkrátka typický produkt své doby. Je přesvědčen o tom, že za peníze lze koupit naprosto všechno. Zčista jasna však poznává, že tahle jeho teorie neplatí vždy a všude. Neboť jeho vyvolená, které v duchu svých dobře promyšlených plánů nabízí sňatek, jej odmítá. Alison totiž touží alespoň po troše romantiky a je jí velice proti mysli Rupertův stroze vykalkulovaný způsob života... Láska, jak známo, dokáže hory přenášet. Jenže dokáže i to, aby se dospělý chlap úplně a zásadně změnil?

Představitelka Alison Maryam D´Aboová je dcerou gruzínské matky a holandského otce. Vyrostla v Ženevě, svou hereckou dráhu zahájila v roce 1983 v rodném Londýně. Má na svém kontě desítky filmových i televizních rolí (známe ji např. z britského seriálu Do poslední pence), nejvíc se ovšem proslavila postavou přítelkyně Jamese Bonda ve filmu James Bond - Dech života.

Napište nám