Antonio Banderas v hlavní dvojroli romantické komedie. Dvě ženy a jeden muž, z toho kouká pěkná šlamastyka. (Španělsko/USA, 1995)
Dále hrají: M. Griffithová, D. Hannahová, D. Aiello, J. Cusacková a další. Režie: Fernando Trueba.

Art Dodge (Antonio Banderas) je ve skutečnosti docela slušný malíř, ale v poslední době se malování moc nevěnuje. Má malou galerii, která moc neprosperuje, a tak se snaží nabízet obrazy svých klientů obcházením po domech. A dneska má obzvlášť smůlu. Vypadá to, že do rodinného domu, kde se začínají scházet smuteční hosté, nepřišel se svou nabídkou zrovna vhod. Ještěže ho před hrozivými bodyguardy zachrání ta roztomilá blondýnka (Melanie Griffithová), která před chvílí zabrzdila svoje auto o jeho. Jinak by asi vůbec nedopadl dobře. Ale jak se zdá, z jednoho nebezpečí vyvázl a do druhého spadl. Betty se do něj s raketovou rychlostí zamiluje a začne organizovat svatbu. To samo by stačilo, aby Art zařadil zpátečku, ale aby toho nebylo dost, objeví se ještě Bettyina sestra Liz (Daryl Hannahová) a ta ho zaujme na první pohled. Jak teď z toho ven? Určitě existují i jiné způsoby, ale Art, jak už je smolař, zvolí ten nejhorší. Vymyslí si vlastního bratra...

Romantická situační komedie režiséra Fernanda Trueby se odehrává v luxusním prostředí Miami a doma ve Španělsku se stala jedním z nejúspěšnějších filmů posledních let. Ctitelky charismatického herce Antonia Banderase jistě potěší i informace, že slavní hollywoodští manželé Banderas a Griffithová se potkali právě při natáčení tohoto snímku. Jejich skutečné setkání však na rozdíl od filmu skončilo svatbou.

Napište nám