V naší době je sice hezky, ale středověk voní úplně jinak. Jean Reno a Christian Clavier v nejlepší formě! Francouzská komedie

Francouzská komedii Návštěvníci zaznamenala takový úspěch, že brzy po té následovalo její pokračování s podtitulem V chodbách času. Zde už se nejen cestuje ze středověku do současnosti, ale naopak se někteří navonění současníci nechtěne propadnou do časů dávno minulých, kde jsou mravy i zvyklosti poněkud drsnější.

V předvečer svatby Godefroye a krásné Frenegondy přeruší její otec přípravy strašnou zprávou. Někdo odcizil rodinné klenoty a posvátnou relikvii Svatého Rolanda, kterou rodina přísně střežila. Relikvie po celé generace zajišťovala v rodině plodnost žen. Kam se mohly cenné klenoty ztratit? Zůstaly u Jacquouille a Ginette, avšak o pár století jinde. Brány času se tedy úplně nezavřely a navíc se do minulosti nevrátil se svým pánem sluha Jacquouille, ale jeho potomek Jacques-Henri Jacquard, jak vidno jméno sluhy přešlo během staletí do noblesnějšího tvaru. Pro statečného Godefroye tak zůstává jediné řešení, aby se mohl oženit s krásnou Frenegondou a zajistit tak pokračování svého rodu, musí se vrátit do přítomnosti, najít klenoty i proradného sluhu Jacquouille.

Napište nám