Pět dávných kamarádek v poločase života a jejich příběhy v kouzelném městě na pobřeží Atlantiku. Evropský koprodukční film.
Hrají: Miou-Miou, C. Mauraová, M. Berensonová, M. Kellerová, G. Pattiová, J. de Almeida a další. Scénář a režie: Luis Galvao Teles.

Pět kamarádek, které již překročily onu magickou hranici čtyřicítky - věk, kdy je třeba si přiznat, že dívčí časy jsou definitivně pryč, a kdy se člověk zeptá, co je za ním a jak naloží s tím, co ho ještě čeká... Televizní reportérka Linda a její přítel, kterému přestane vyhovovat vztah "na půl noci", ovdovělá profesorka literatury Eva, která propadne kouzlu mladého ctitele, herečka a zpěvačka Branca s problémovou dcerou a bujným nočním životem, majitelka kosmetického salónu, kultivovaná Chloe a společenská Barbara, která stále miluje svého bývalého muže. Různorodá pětice kamarádek s tak odlišnými životy, jaké si lze jen představit, přesto je pojí dávné přátelské pouto a kromě toho i společný ženský úděl v tomto světě. Film, který vznikl v koprodukci šesti evropských zemí, byl natočen v kouzelném městě na jihozápadním pobřeží Evropy - Lisabonu pod vedením portugalského režiséra Luise Galvaa Telese. Rolí pětice kamarádek se skvěle zhostily herecké osobnosti mezinárodního formátu: Carmen Mauraová (Španělsko), Miou Miou (Francie), Marthe Kellerová (Švýcarsko), Marisa Berensonová (USA) a Guesch Pattiová (Francie).

Napište nám