Nikdy by nevěřila, že se jí něco takového může stát, pak ale pochopila, že za spravedlnost se musí bojovat. Kanadský film natočený podle skutečného kriminálního případu.
Hrají: M. Settle, C. Raeová, B. Flatman, W. Cannonová a další. Režie: Ted Kotcheff.

Carrie byla přesně v tom věku, kdy už mladé dámy začínají chodit na večírky a rodiče se o ně začínají bát. Alex Kelly byl favoritem školního basketbalového klubu a navíc vyhlášený krasavec. Nikoho ani ve snu nenapadlo, že by mohla být Carrie v nebezpečí, když jí Alex nabídl odvoz z večírku. Toho večera však pro Carrie skončilo dětství, náhle a brutálně. A Alex zůstal na svobodě. Carrie trvalo dlouho, než své trauma překonala. Postupně však pochopila, že za spravedlnost se musí bojovat.

Kanadský film Návrat Alexe Kellyho byl natočen podle skutečného kriminálního případu ze státu Connecticut. V roce 1997 tu byl Alex Kelly, mladík z dobré rodiny, odsouzen k šestnácti letům vězení za hrubé znásilnění dvou nezletilých spolužaček. Zločin však musel být souzen až po deseti letech, během nichž se Kelly úspěšně skrýval po celé Evropě a unikal spravedlnosti.

Napište nám