Přátelství občas sklouzne do lásky a komedie se proplete s dramatem. Francouzský příběh ze současné Paříže.
Hrají: H. Bonham Carterová, R. Bohringerová, M. Trintignantová, E. Zylbersteinová, M. Manojlovič, J.-C. Brialy a další. Režie: Martine Dugowsonová.

Dva roky v životě několika dnešních mladých Pařížanů. Ada pracuje jako návrhářka ve velkém pařížském módním salónu. Zadluží se, aby mohla koupit byt, kam se nastěhuje se svým přítelem Paulem. Paul se živí jako scenárista, píše společně s Guidem.

Všichni tři se přátelí s další skupinkou mladých lidí - Ninou, Lisou, Stéphanií, Emmou, Yvesem a Alphonsem. Scházejí se na večírcích, tlachají, maličko intrikují, pohrávají si se svými city i s city druhých. Guido má problémy se sexem a od té doby, co ho Stéphanie poníží, nedokáže psát. Emma bezhlavě nakupuje všechno, co se jí zalíbí, ačkoliv je bez peněz. Lisa vstoupí mezi Adu a Paula a podaří se jí je rozdělit... Všichni tak trochu obelhávají sami sebe i své partnery. Ale možná právě to je drží pohromadě.

Režisérka Martine Dugowsonová, která je i spoluscenáristkou a autorkou dialogů, líčí svět, který dobře zná, svět lidí, kteří nemají vážné hmotné starosti, nicméně se musí živit vlastní prací, kteří často skrývají svou skutečnou tvář a pocity pod hranou bezstarostností a cynismem.

Napište nám