Čtyři hoši z Liverpoolu dobývají svět. Všechno, co jste chtěli vědět o nejslavnější hudební skupině všech dob, ale báli jste se zeptat. Britská filmová parodie na beatlemánii.
Hrají: E. Idle, J. Halsey, R. Fataar, N. Innes, M. Palin, G. Harrison, M. Jagger aj. Režie: Eric Idle a Gary Weis.

Rutlemanie zachvátila svět! Čtyři hoši z Liverpoolu se svými chytlavými melodiemi způsobili revoluci v šoubyznysu! Popmusic už nikdy nebude stejná, jako před jejich zjevením! Největší hvězdy světové hudební scény, Mick Jagger, Paul Simon a další podávají svědectví! Jejich život, jejich hity (mj. Hloupá huso, Drž mou dlaň, Prase housle mydlí, Seržant Rutter), jejich filmy (mj. Peprný den, Au!) v unikátním dokumentu RWT (Rutland Weekend Television). Poznejte The Rutles tak, jak jste je nikdy neviděli!

Eric Idle (jeden z šestice Monty Pythonů) je autorem a spolurežisérem svižné parodie, beroucí si na mušku Beatlemanii. Reportér RWT neboli Rutland Weekend Television (George Harrison osobně !!) sleduje krok za krokem životní dráhu slavné čtveřice od jejich setkání v Liverpoolu přes hamburský sklípek, první nahrávky, první koncerty, filmy a světová turné až po jejich rozchod. V řadě interview se objeví nejen jejich rodinní příslušníci a přátelé, ale i mnoho osobností popmusic... Typický anglický humor (silně říznutý Monty Pythony) je zárukou hodinky skvělé zábavy.

Napište nám