Karabiník, profesor matematiky, pilot, bankovní úředník, hudebník i zločinec – ti všichni se v podání jediného Maurizia Nichettiho potkávají jedné noci na různých místech. Italská komedie.
Dále hrají: C. S. Labiniová, E. S. Ricciová, A. Sandrelliová, R. Scarpa, M. Vukoticová a další. Scénář a režie: Maurizio Nichetti.

Je mladý a má celý život před sebou. Rozhoduje se, co bude dělat, je plný nadějí, snů a plánů. Chtěl jet studovat do Spojených států nebo se chtěl stát slavným hudebníkem. Matka z něj chtěla mít dobře situovaného diplomovaného učitele se spořádanou ženuškou. Otec by ho zase nejraději viděl v uniformě karabiníka s perspektivní kariérou před sebou. Život je však dílem mnoha nahodilostí a nepředvídaných změn. A tak je Stefano jedné noci karabiníkem, profesorem matematiky, pilotem, bankovním úředníkem, saxofonistou i zločincem. Cesty osudu jsou nevyzpytatelné. A kdo jiný si může vyzkoušet všechny tyto role v jediném filmu než neodolatelný Maurizio Nichetti, který neklade své fantazii žádné překážky.

Napište nám