160 minut

2. semifinále

Obsah dílu

Alessandro Cattelan - The Italian Way — The Rasmus - Jezebel — Michael Ben David - I.M — Konstrakta - In corpore sano — Nadir Rustamli - Fade to Black — Circus Mircus - Lock Me In — Emma Muscat - I Am What I Am — Achille Lauro - Stripper — Sheldon Riley - Not the Same — Andromache - Ela (Έλα) — Brooke - That's Rich — Andrea - Circles — Stefan - Hope — WRS - Llámame — Ochman - River — Vladana - Breathe — Jérémie Makiese - Miss You — Cornelia Jakobs - Hold Me Closer — We Are Domi - Lights Off — Laura Pausini a Mika - Fragile a People Have the Power — Il Volo - Grande amore — Vyhlášení výsledků

Části dílu

02:15
Alessandro Cattelan - The Italian Way
    Zahajovací vystoupení
    09:42
    The Rasmus - Jezebel
      Finsko
      13:55
      Michael Ben David - I.M
        Izrael
        17:44
        Konstrakta - In corpore sano
          Srbsko
          21:45
          Nadir Rustamli - Fade to Black
            Ázerbájdžán
            25:42
            Circus Mircus - Lock Me In
              Gruzie
              29:27
              Emma Muscat - I Am What I Am
                Malta
                37:12
                Achille Lauro - Stripper
                  San Marino
                  42:19
                  Sheldon Riley - Not the Same
                    Austrálie
                    47:18
                    Andromache - Ela (Έλα)
                      Kypr
                      51:20
                      Brooke - That's Rich
                        Irsko
                        55:22
                        Andrea - Circles
                          Severní Makedonie
                          59:23
                          Stefan - Hope
                            Estonsko
                            67:08
                            WRS - Llámame
                              Rumunsko
                              71:09
                              Ochman - River
                                Polsko
                                75:12
                                Vladana - Breathe
                                  Černá Hora
                                  79:14
                                  Jérémie Makiese - Miss You
                                    Belgie
                                    83:10
                                    Cornelia Jakobs - Hold Me Closer
                                      Švédsko
                                      87:14
                                      We Are Domi - Lights Off
                                        Česká republika
                                        97:30
                                        Laura Pausini a Mika - Fragile a People Have the Power
                                          Vystoupení v přestávce
                                          109:21
                                          Il Volo - Grande amore
                                            Vystoupení v přestávce
                                            124:13
                                            Vyhlášení výsledků
                                              Přehrát celé video
                                              Stopáž230 minut
                                              Další díl
                                              Finále

                                              Přehled dílů

                                              3 dostupné
                                              Stopáž160 minut

                                              1. semifinále

                                              The Sound of Beauty — Ronela Hajati - Sekret — Citi Zēni - Eat Your Salad — Monika Liu - Sentimentai — Marius Bear - Boys Do Cry — LPS - Disko — Kalush Orchestra - Stefania (Стефанія) — Intelligent Music Project - Intention — S10 - De diepte — Zdob și Zdub a Advahov Brothers - Trenulețul — Maro - Saudade, saudade — Mia Dimšić - Guilty Pleasure — Reddi - The Show — Lumix feat. Pia Maria - Halo — Systur - Með hækkandi sól — Amanda Georgiadi Tenfjord - Die Together — Subwoolfer - Give That Wolf a Banana — Rosa Linn - Snap — Dardust, Benny Benassi a Sophie and the Giants - Horizon in Your Eyes, Satisfaction a Golden Nights — Pocta Raffaelle Carrà — Diodato - Fai rumore — Vyhlášení výsledků

                                              10. 5. 2022 na ČT2
                                              Stopáž160 minut

                                              2. semifinále

                                              Alessandro Cattelan - The Italian Way — The Rasmus - Jezebel — Michael Ben David - I.M — Konstrakta - In corpore sano — Nadir Rustamli - Fade to Black — Circus Mircus - Lock Me In — Emma Muscat - I Am What I Am — Achille Lauro - Stripper — Sheldon Riley - Not the Same — Andromache - Ela (Έλα) — Brooke - That's Rich — Andrea - Circles — Stefan - Hope — WRS - Llámame — Ochman - River — Vladana - Breathe — Jérémie Makiese - Miss You — Cornelia Jakobs - Hold Me Closer — We Are Domi - Lights Off — Laura Pausini a Mika - Fragile a People Have the Power — Il Volo - Grande amore — Vyhlášení výsledků

                                              12. 5. 2022 na ČT2
                                              Stopáž230 minut

                                              Finále

                                              Rockin´ 1000 - Give Peace a Chance — Laura Pausini - Benvenuto, Io canto, La solitudine, Le cose che vivi a Scatola — We Are Domi - Lights Off — WRS - Llámame — Maro - Saudade, saudade — The Rasmus - Jezebel — Marius Bear - Boys Do Cry — Alvan and Ahez - Fulenn — Subwoolfer - Give That Wolf a Banana — Rosa Linn - Snap — Mahmood and Blanco - Brividi — Chanel - SloMo — S10 - De diepte — Kalush Orchestra - Stefania (Стефанія) — Malik Harris - Rockstars — Monika Liu - Sentimentai — Nadir Rustamli - Fade to Black — Jérémie Makiese - Miss You — Amanda Georgiadi Tenfjord - Die Together — Systur - Með hækkandi sól — Zdob și Zdub and Advahov Brothers - Trenulețul — Cornelia Jakobs - Hold Me Closer — Sheldon Riley - Not the Same — Sam Ryder - Space Man — Ochman - River — Konstrakta - In corpore sano — Stefan - Hope — Måneskin - Supermodel a If I Can Dream — Gigliola Cinquetti - Non ho l'età — Mika - Love Today, Grace Kelly, Yo Yo a Happy Ending — Vyhlášení výsledků + vystoupení vítěze na závěr

                                              14. 5. 2022 na ČT2

                                              Eurovision Song Contest 2022 na sociálních sítích

                                              Napište nám