Přímý přenos našeho semifinále, ve kterém Českou republiku reprezentuje kapela Lake Malawi se svou písní Friend of a Friend. 64. ročník největší hudební události na světě se letos odehrává v izraelském Tel Avivu. Komentuje Libor Bouček

Obsah dílu

D Mol - Heaven

D Mol - Heaven

Černá hora

ZENA - Like it

ZENA - Like it

Bělorusko

Přehrát vše

Česká republika letos bude bojovat o svou premiérovou druhou účast ve finále v řadě a třetí celkově. Lake Malawi s písní Friend of a Friend jsou teprve osmými reprezentanty ČR v této soutěži v její 64leté historii. Připraveni mají nejen svou píseň, ale i show, která by měla okouzlit jak porotce v jednotlivých zemích, tak i diváky konkurenčních zemí.

Bude to stačit na postup? Dokáží postoupit na úkor zemí v prvním semifinále? Změříme síly s dalšími šestnácti zeměmi, kterými jsou Austrálie, která se stala pevnou součástí soutěže po své první účasti v roce 2015. Dále pak Belgie, Bělorusko, Černá Hora, Estonsko, Finsko, Gruzie, Island, Kypr, Maďarsko, Polsko, Portugalsko, Řecko, San Marino, Slovinsko a Srbsko.

Toto semifinále konané v izraelském Tel Avivu se pokládá za velmi nevyzpytatelné a nemá jasné favority.

Postupuje deset zemí a svými hlasy můžete vybrat ty, kteří to nakonec budou a to buď pomocí aplikace Eurovize, se kterou se hlasovalo v našem národním kole a nebo pomocí SMS. Nemůžete však hlasovat pro Českou republiku.

Dostane se ČR podruhé za sebou do finále a celkově do třetího finále v posledních pěti letech? Fanděte.

Zorientovat se, komu dát svůj hlas vám pomůže i zkušený a informacemi oplývající komentátor Libor Bouček.

Stopáž120 minut
Rok výroby 2019
 L HD
ŽánrHudba