Soutěžící

Pam Rabbit

Pam Rabbit – Easy to Believe

Pam Rabbit – Easy to Believe

Od první chvíle kdy umím chodit, jsem byla posedlá tancem, show a uměním. Od mala jsem malovala, navrhovala, tancovala a neustále potřebovala pozornost. K hudbě mě přivedl dědeček, který je sám bývalý zpěvák z Gruzie. Mamka navrhovala oblečení a malovala obrazy, tak jsem od ní pochytila lásku k módě a estetice.

Neměla jsem moc kamarádů, tak jsem se našla ve zvířatech, která mě inspirují tím, jak moc jsme jim podobní, ale jak daleko máme od jejich čistoty. Svou tvorbu inspiruji lidmi, kterým se říká underdogs. Lidmi, kteří mají pocit, že nezapadají, nebo že to, kdo jsou, není dost dobré, a chci jim předat sílu, at’ se přestanou schovávat a ať se začnou milovat.

Láska k umění mě zavedla na Konzervatoř JJ, kde stále studuji a vydělávám si hraním na firemních večírcích a vyšíváním šatů, bot, zkrátka čehokoliv.

Minulý rok jsem začala spolupracovat s The Glowsticks a tento rok po tom, co jsem byla na Eurovizi 2018 s Mikolasem Josefem jako vokalistka, jsem v Portugalsku našla další umělce, se kterými dnes spolupracuji v LXsound.

V blízké budoucnosti chystám pár nových singlu a hned na to EP.


všichni soutěžící