iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
5. 7. 2001
21:15 na ČT2

1 2 3 4 5

35 hlasů
49154
zhlédnutí

Unaveni sluncem

Onen poklidný letní den na dače v rodinném kruhu se mohl podobat ráji – kdyby to nebylo v Rusku, roku 1936. Rusko-francouzské drama, oceněné Oscarem.

141 min | další Filmy »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

Přidejte svůj příspěvek

E-mailová adresa nebude v diskusi viditelná. E-mail vyplňte v případě, pokud chcete, aby Vás mohli ostatní čtenáři kontaktovat prostřednictvím našeho webu.

Vložením komentáře vyjadřujete souhlas s pravidly diskuse. Pokud tato pravidla nedodržíte, váš příspěvek může být upraven či smazán.

Sledujte diskusi emailem

Nahlašte nevhodný příspěvek

Jindrich Kucera 23.5.2020 12:16 (!) reagovat 5 + - 0

Stejně silný zážitek

jsou pokračování slavného filmu “..2” a “..3”, dostupné na YouTube , nedabovavané do čj, a rovněž film “Sluneční úder” - Solněčnyj udar”, rovněž na YouTube v ruském originále. Ten film je možná ještě silnější. Je věnován občanské válce na jihu Ruska, kdy proti bolševikům stáli bělogvardějci pod Wrangelovým vedením. Dvě hodiny idylka venkovské aristokracie na luxusním parníku zalitém sluncem, osudové setkání a vzplanutí milenců.....;.a potom konec, který je mrazivější než ledové prázdno odněkud z kosmu. Tak, jak to ve svých filmech umí jen geniální Nikita Michalkov nebo Andrej Tarkovskij.

23.5.2020 10:41 (!) reagovat 1 + - 2

Příspĕvek byl smazán kvůli porušení pravidel diskuse.

Související