iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
28. 1. 2021
19:15 na ČT sport

1 2 3 4 5

18 hlasů
35635
zhlédnutí

Spor o český hokej

Diskusní pořad Roberta Záruby

75 min | další Sport »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

Přidejte svůj příspěvek

E-mailová adresa nebude v diskusi viditelná. E-mail vyplňte v případě, pokud chcete, aby Vás mohli ostatní čtenáři kontaktovat prostřednictvím našeho webu.

Vložením komentáře vyjadřujete souhlas s pravidly diskuse. Pokud tato pravidla nedodržíte, váš příspěvek může být upraven či smazán.

Sledujte diskusi emailem

Nahlašte nevhodný příspěvek

Jan Malý 1.2.2021 1:40 (!) reagovat 1 + - 0

Příště prosím trochu jinak...

Dobrý pořad,ale k mému překvapení a zklamání z mého pohledu špatně vedený panem Zárubou. V úvodu jsem se dost nudil, protože panem Zárubou rozdmíchavaná debata o tom, kdo se na koho křivě podíval a kdo komu šlápnul na bábovičku je již o ničem. To si opravdu raději přečtu článek v Blesku. Dále mi vadilo necitlivé vstupování do debaty ve chvíli, kdy mě to zajímalo. Jinak pořad chválím. Z debaty mám bohužel dojem, že za slabých 10 až 15 let, když to dobře půjde, bude nějaká placka z MS v jakékoli kategorii. Doufám že se pletu. Sportu zdar.

Martin Dudek 30.1.2021 17:40 (!) reagovat 0 + - 2

Robert Zaruba

Divam se az ze zaznamu zde na webu a jsem aktualne v koncici 15 minute. A musim uz zde vyzdvihnout Roberta Zarubu. Ze oponuje (dle me nesmyslnemu anzoru) ze kdyz se bavi o tom, v jakem stavu je hokej jako celek, ze nektera (a dost podstatna) cast hokeje do te debaty nepatri.

Mozna napisi jeste nejaky dalsi komentar az budu dale, ale tenhle moment me utvrdil v tom, ze pan Zaruba ma hokej radeji, nez Filip Pesan. U pana Pesana mam naopak pocit, ze jeho nejvetsi starosti je to, jakou funkci na svazu by si jeste mohl nasadit...

Jaroslav Babiš 29.1.2021 2:04 (!) reagovat 2 + - 0

Český hokej

Se 31 let řítí dopr...a brzy tam bude:-)

Michal Bayerl 28.1.2021 22:28 (!) reagovat 15 + - 1

Zajímavá diskuze s pár nedostatky

Dobrý den,

s chutí a očekáváním jsem shlédl velmi zajímavou a pro mě překvapivou diskusi na téma Spor o český hokej. Nejsem hokejista, ale tenista (trenér), přesto mě hokej na národní úrovni zajímá a fascinuje.

Na úvod mě trochu znepokojilo neustálé vracení se k výrokům trenéra Pešána, což na můj vkus trvalo příliš dlouho. Věřím, že už se to mezi nimi vyřešilo a svět se nezbořil. Jako divák bych byl vděčný, kdyby v situaci, kdy se něčemu osobnímu a v celkovém kontextu ne zase až tak důležitému věnuje příliš velký prostor, tak zasáhne komentátor, Robert Záruba. Chápu, že je to těžké a že to byla svým způsobem premiéra na toto téma a nic nemůže být bez chybičky, přesto někdy je potřeba diskusi usměrnit, aby se pohla dál a byla více produktivní.

Celkově se mi pořad líbil a myslím si, že by nemělo zůstat jen u jednoho dílu, ale takový pořad by mohl běžet každý týden či 14 dnů. Podívejme se do Německa, kde jsou fotbalové televizní diskuze na denním pořádku a myslím si, že to přináší své ovoce. Vrcholový sport je o neustálém dialogu a někdy je zkrátka těžké až nemožné se sejít v klidném prostředí s ostatními a pohovořit si. Často se to pak zvrtne a je po diskusi. Tento formát s nestranným moderátorem v čele, řekněme arbitrem, dokáže takovou diskusi srovnat do latě a dát jí řád. Mohla by to být taková pravidelná alternativa či doprovodný program, který by pomáhal trenérům, hráčům, funkcionářům, rodičům atd. ve společném a veřejném dialogu.

Držím palce českému hokeji a pokud to bude možné, předejte tento vzkaz panu Zárubovi, který odvádí jako komentátor skvělou práci a měl by se této problematice nadále věnovat.

Děkuji

Sportu zdar!