iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
1. 10. 2019
20:55 na ČT2

1 2 3 4 5

19 hlasů
45550
zhlédnutí

30 dní ze života českého dozorce

Jak náročná je práce v současné české věznici? Dozorce Dan jde z malé věznice v Teplicích na třicet dní na výpomoc do velkého zařízení ve Stráži pod Ralskem.

57 min | další Dokumenty »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...
odkaz na video zhasnout pomoc zvukový popis

Přidejte svůj příspěvek

E-mailová adresa nebude v diskusi viditelná. E-mail vyplňte v případě, pokud chcete, aby Vás mohli ostatní čtenáři kontaktovat prostřednictvím našeho webu.

Vložením komentáře vyjadřujete souhlas s pravidly diskuse. Pokud tato pravidla nedodržíte, váš příspěvek může být upraven či smazán.

Sledujte diskusi emailem

Nahlašte nevhodný příspěvek

Bart 24.3.2020 17:33 (!) reagovat 0 + - 0

Řediteli z Ralska nerozumím. Na jedné straně naříká, že má nedostatek lidí, na druhé straně organizuje každodenní a celodenní masové přesuny všech vězňů na stravu. Přičemž tím celodenně blokuje spoustu svých lidí, přetěžuje je tím, neúměrně zvyšuje rizika a ohrožuje. Přitom by stačilo prostě zrušit hromadné stravování a zajistit a zorganizovat dovoz jídla na jednolivé oddíly. Jistě, pro začátek by to bylo možná složité, ale z dlouhodobého hlediska by to přineslo mnoho výhod. Přijde mi to jako takový následek provozní slepoty - dělalo se to vždy takhle a není možné to změnit. Ale přesně toto je známka o schopnosti ředitele vést a řídit. Změna a zvyšování efektivity, hledání nových přístupů, možností a náhledů by měla být řediteli vlastní. Toto zde, je komedie, s reálným, soustavným a negativním dopadem na jeho zaměstnance. Pak se nemůže divit, že tam nikdo nechce pracovat. A těm, kterým mu ještě neutekli patří velký obdiv.

23xxxx však víte 6.10.2019 3:00 (!) reagovat 0 + - 0

Lurdy

Nedaří se mi zobrazit diskuzi. Asi za to může má paranoia a omezený přístupy netu. Ve Stráži jsem samozřejmě byl v kurzu.... P*****é město.. moc psů, málo lopatek... Toho kluka naprosto chápu.Ve Strážské base jsem nesloužil. Já jsem po devíti letech otročiny jinde, šel JINAM. Jsem spokojený, jsem šťastný, jsem jinačí. Nechci jít nikam nikomu pomáhat. S**u na to. Za ty prachy to stojí. Nechci je. Miluju svoje LURDY Příspěvek byl redakčně upraven.

Související