iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
22. 5. 2020
21:45 na ČT2

1 2 3 4 5

16 hlasů
118584
zhlédnutí

V pasti (seriál) 3/10

(II. řada)

Útok na vysoce postavenou političku přivádí komisaře Andriho Ólafssona zpět na sever Islandu, kde musí čelit krutosti lidí i vlastnímu strachu.

50 min | další Seriály »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

Přidejte svůj příspěvek

E-mailová adresa nebude v diskusi viditelná. E-mail vyplňte v případě, pokud chcete, aby Vás mohli ostatní čtenáři kontaktovat prostřednictvím našeho webu.

Vložením komentáře vyjadřujete souhlas s pravidly diskuse. Pokud tato pravidla nedodržíte, váš příspěvek může být upraven či smazán.

Sledujte diskusi emailem

Nahlašte nevhodný příspěvek

Dennis Olley 23.5.2020 3:32 (!) reagovat 33 + - 29

Není autor členem SJW?

Člověk čeká detektivku a zatím kouká na intimní chvilky homosexuálů, do kterých nikomu nic není. Jak lidé sexuálně žijí, jak se v rámci zákonů dohodnou dva dospělí lidé je čistě jejich věc a druhé tím maximálně obtěžují, mě jako heterosexuála ano. Kdo bere ohledy na to, jak já se cítím při pohledu na dva chlapy při něžnostech? Sám bych se neopovážil obtěžovat svým sexuálním životem nikoho dalšího, cizího. Tyhle věci řeší v médiích, na soc. sítích i v seriálech jen lidé co mají problém sami se sebou (vidí všude rasisty a xenofoby, jak by se někomu líbila třeba organizace hájící pouze práva a záležitosti bělochů, když je tolik jiných, které se právě proti nim rasově vymezují?) a s demokracií. Já sám jsem demokrat bez přívlastku (zastánce rodiny – na „tradiční” nehraji, rodina je pouze jedna), to znamená ani liberální či jiný. Nelíbí se mi, když v islandském seriálu vidím zasahování do vnitřních záležitostí jiného svrchovaného státu – Ghany, kde je naznačováno, že tam lidé žijí špatně, dle špatných pravidel (např. vůči homosexualitě), kdo dal tvůrcům díla na něco takového právo? Nestačilo Arabské jaro? Bylo málo mrtvých ve světě ve jménu „západního” typu demokracie, způsobu života? Proč se neřeší také další státy a náboženství světa, které mají problém. Namátkou Čína, kdy naposledy tam byl nějaký aktivista lobovat, třeba za závazek CO2 neutrality do roku 2050 jaký si naivně dala EU (AT nevadí elektřina z jádra od sousedů a DE zavře jaderky místo uhelek – směšné), kdy se v seriálu podpořeném granty EU řešila čínská komunistická strana, která se k mnoha občanům chová jako k nevolníkům (HKG, Tibet či Taiwan raději nezmiňovat), proč nikdo neřeší, že Indie s Čínou staví nové a nové bloky neodsířených uhelek? Pokrytectví a namyšlenost vládne západu.

ivan 23.5.2020 15:52 (!) reagovat 20 + - 28

Něco

podobného se vyskytlo ve finském seriálu Desatero hříchů. Ta homosexuální scéna mne odradila od dalšího sledování seriálu. Zde jsem to zatím vydržel, ale pokud se to bude opakovat tak seriál také přestanu sledovat. Zase tak žádný zázrak to není.

Martin 22.5.2020 22:48 (!) reagovat 34 + - 29

zklamání

Jsem hodně zklamán z 2. série. Povinné kvóty na homosexuálov, imigrantov a černochov splnené hneď na začiatku a ani potom nám s tým nedajú pokoj. Povinná dehonestace "extrémnej pravici" (prelož si vlastencům, který hájí svoji vlast proti cizím zájmům) a samozrejme typické západniarske deti-arogantné, rozmaznané, egoistické a tupé, hlavne, že poznajú Angelu Merkel. Dievčina by si zaslúžila hneď na začiatku poriadne zmlátiť a všetci rodičia tiež. Končím se sledováním tohoto seriálu, první série se mi línila ale tohle je typický "západní" liberální blábol.

Natacha 25.5.2020 14:52 (!) reagovat 23 + - 10

souhlasím s rozmazleností

Ano, souhlasím s rozmazelností, je to spratek, flákla bych jí...ale to by nebyl seriál, dívka tam bude zcela určitě hrát důležitou roli (viz nález peněz a esemeska).Ten seriál neopepřený homosexualitou, muslimy a dalšími by bez nich byl nic neříkající a nekoukatelný. Chlapíci jsou dost oškliví, ženy taktéž. Takže to musí islandští filmaři něčím okořenit.

26.5.2020 1:20 (!) reagovat 7 + - 6

Příspĕvek byl smazán kvůli porušení pravidel diskuse.

Související